Luty 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Trzeci Smochowicki Mikołajkowy Turniej judo

Trzeci Smochowicki Mikołajkowy Turniej judo

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w Turnieju, cieszymy się, że z roku na rok jest Was więcej!!!! To najlepszy sposób, by podziękować Wam za kolejny wspólny rok treningów.

W tym roku sponsorem Turnieju, oprócz Stowarzyszenia “Podnieś Głowę”, była firma Pramerica . Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe.

Dziękujemy także Dyrektor Elżbiecie Zarębskiej za pomoc i udostępnienie nowej sali gimnastycznej, jak wiecie mieliśmy bardzo komfortowe warunki.

Dziewczynki 36 kg
1.Ala Wieczorek
1.Wiktoria Leja
Chłopcy 09/10 25 kg
1.Bullert Michał
2.Kociołek Mateusz
Chłopcy średniozaawansowani 30
1.Michał Ciesielski
2.Marcin Juskowiak
3.Olgierd Ryba
3 Jakub Krynicki
Dziewczynki +40 kg
1.Marika Król
2.Weronika Łuczak
3.Aleksandra Rybarczyk
Dziewczynki średniozaawansowane
1 Puchała Ola
2.Matelska Julia
3.Boruszak Marta
3.Duszyńska Bianka
Dziewczynki 25 kg
1.Matelska Maja
2.Alicja Malinowska
Dziewczynki 40 kg
1.Skorupa Zuzanna
Dziewczynki 45 kg
1.Kałużna Jagoda

Chłopcy +35 kg
1.Jan Kołaczyk
2.Anotni Łukasiewicz
3.Stasiak Michał
Chłopcy 22kg
1.Jopek Tomasz
Dziewczynki 35 kg
1.Budnik Magda
2.Julia Napierała
3.Dobrochowska Nina
3.Łęszczak Julia
Chłopcy 25kg parter
1.Zientkiewicz Karol
2.Szymański Adrian
3.Chudziak Nikodem
3.Melosik Tobiasz
Dziewczynki
1.Julia Piątek
2.Skorupa Michalina
3.Klaudia Kamińska
Chłopcy +45 kg
1.Bączyk Jan
2.Cegłowski Tymek
3.Bieliński Cezary
3.Wojtek Łukasiewicz
5.Tomaczak Filip
Dzieci 25 kg
1.Napierała Patrycja
2.Tobiasz Grabowski

Chłopcy +40 kg
1.Mikołaj Malecki
2.Łuczak Jakub
3.Wojtek Krynicki
3.Leja Sebastian
Chłopcy +35kg
1.Wieczorek Andrzej
2.Rosa Antoni
Dziewczynki początkujące
1.Sacha Anna
2.Melosik Amelia
Chłopcy młodsi 30kg
1.Geiger Max
1. Gorzelańczyk Olek
Chłopcy starsi 30 kg
1.Halke Wiktor
Chłopcy 25 kg
1.Frankowski Piotr
2.Jakub Kędziora
3.Moskal Kacper
3.Tomek Jopek
Chłopcy 34 kg
1.Krystian Ławniczak
2.Borys Bieliński
3.Jan Walczak
3.Rosa Antoni
Grupa początkująca dziewczynki
1.Zielińska Patrycja