październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Wiosenny Festyn Judo

Wiosenny Festyn Judo

Wiosenny klubowy festyn judo przeszedł już do historii

Tym razem wydarzenie połączyło naszych podopiecznych oraz uczniów klas sportowych ZS nr 8 w Poznaniu

Celem turnieju było wsparcie Ukrainy jesteśmy wdzięczni za wykonanie puszki, upieczenie ciast, pomoc przy organizacji oraz każdą złotówkę wrzuconą do puszki.

Ilość zebranych pieniędzy przekażemy w osobnym poście.

Dziękujemy, jak zwykle, za Wasz bardzo liczny udział, mnóstwo emocji i pięknych walk.

Wszystkie dzieci walczyły dzisiaj na medal

  • Kategoria 27

Redliński Szymon, Barański Aleksander, Barczyński Michał

  • Kategoria 28

Zuzanna Maćkowiak, Hanna Ajdyna, Nina Kowalczyk, Oliwia Ławniczak

  • Kategoria 29

Zofia Wasilewska, Tosia Kopeć

  • Katgeoria 30

Stypa Maja, Tulińska Marika

  • Kategoria 31

Maja Mikołajczyk, Zuzanna Dobak

  • Kategoria 32

Dixon Teodor, Misch Mikołaj

  • Kategoria 33

Adamska Wiktoria, Kocoł Ala

  • Kategoria 1

Michał Jastrzębski, Józef Bortel, Gniewko Dreszer

  • Kategoria 2

Oleś Vasylchuk, Kacper Różyński

  • Kategoria 3

Filip Mierzwa, Tymon Szturo

  • Kategoria 4

Leonard Kaczmarek, Tadeusz Kulczycki, Tomek Bydołek

  • Kategoria 5

Wiktor Awedyk, Cyprian Kowalczyk

  • Kategoria 6

Bruno Radlak, Franek Minczynski, Jan Bortel

  • Kategoria 7

Natalia Kurczewska, Ava Dixon

  • Kategoria 8

Hanna Kryszak, Nina Andrzejewska, Magda Wizer, Elina Hryb

  • Kategoria 9

Hunkiewicz Ola, Ewa Ciesielska, Celina Barańska, Zofia Werra

  • Kategoria 10

Ola Adamczak

  • Kategoria 11

Adam Wodo, Krynicki Jan, Jagodziński Kamil

  • Kategoria 12

Marcin Miziała, Adam Jarochowski, Ignacy Kramarz

  • Kategoria 13

Maxwell Miezah, Mateusz Tuliński, Mateusz Jastrzębski, Kotowus Filip

  • Kategoria 14

Jakub Adamski, Paweł Mikołajek, Franek Matuszewski, Antoni Migaszewski

  • Kategoria 15

Illia Kharlamov, Leon Karlewicz, Witek Kopeć

  • Kategoria 16

Mikołaj Schwartz, Jan Bielawski, Tymofii Zahurskyi

  • Kategoria 17

Julia Kurczewska, Lilianna Kurowska, Marcelina Redlińska

  • Kategoria 18

Gabrysia Boryczka, Ivana Vasylchuk

  • Kategoria 19

Kujawa Weronika, Redlińska Michalina, Jennings Nadia, Basia Syśka

  • Kategoria 20

Gwizdalski Wojtek, Bielawski Leon, Berlin Miranda

  • Kategoria 21

Mieszko Dreszer, Otrocki Franciszek, Paluch Stanisław

  • Kategoria 22

Ciszewski Ignacy, Ostrowski Antoni, Bura Wojciech

  • Kategoria 23

Drecki Jędrzej

  • Kategoria 24

Palczewski Maciej, Piasecki Ignacy

  • Kategoria 25

Radecki Piotr, Wizer Mikołaj, Steczko Eryk

  • Kategoria 26

Osmański Filip, Łokaj Jakub, Ignaszak Alex, Puról Tomasz